![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nmallin | |
![]() |
Cinema Addict - 1392 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | The Fly (1986) - Dec 09, 2009 |
| 90 | The Adventures of Buckaroo Banzai Across the Eighth Dimension! (1984) - Dec 09, 2009 |
| 80 | Auto Focus (2002) - Dec 09, 2009 |
| 90 | All of Me (1984) - Dec 09, 2009 |
| 80 | Point Break (1991) - Dec 09, 2009 |
| 60 | Grease 2 (1982) - Dec 09, 2009 |
| 85 | Car Wash (1976) - Dec 09, 2009 |
| 80 | Smokey and the Bandit (1977) - Dec 09, 2009 |
| 90 | Fright Night (1985) - Dec 09, 2009 |
| 85 | Broadcast News (1987) - Dec 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |