![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
no.1defender | |
![]() |
Movie Buff - 353 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2007
Location: Serdica, Rogasovci, Slovenia
|

| 85 | Gone with the Wind (1939) - Aug 15, 2007 |
| 70 | The Quick and the Dead (1995) - Aug 15, 2007 |
| 80 | Curse of the Golden Flower (2006) - Aug 15, 2007 |
| 70 | TMNT (2007) - Aug 15, 2007 |
| 80 | The Proposition (2005) - Aug 15, 2007 |
| 85 | Dark City (1998) - Aug 15, 2007 |
| 70 | Pet Sematary (1989) - Aug 15, 2007 |
| 85 | It's a Wonderful Life (1946) - Aug 15, 2007 |
| 95 | The Treasure of the Sierra Madre (1948) - Aug 15, 2007 |
| 60 | The Haunted Mansion (2003) - Aug 15, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |