![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nocturna | |
![]() |
Movie Buff - 227 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2007
Location: USA
|

| 0 | The Tillman Story (2010) - Sep 20, 2010 |
| 85 | Seven (1995) - Sep 20, 2010 |
| 87 | Up in the Air (2009) - Sep 20, 2010 |
| 98 | The Pianist (2002) - Sep 20, 2010 |
| 88 | Top Gun (1986) - Sep 20, 2010 |
| 92 | Pretty Woman (1990) - Sep 20, 2010 |
| 85 | Henry & June (1990) - Sep 20, 2010 |
| 92 | The Silence of the Lambs (1991) - Sep 20, 2010 |
| 87 | The Science of Sleep (2006) - Sep 20, 2010 |
| 89 | Clerks (1994) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |