![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
noelr | |
![]() |
Movie Buff - 143 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2010
Location: Canada
|

| 50 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Sep 22, 2010 |
| 90 | Ratatouille (2007) - Sep 22, 2010 |
| 80 | Battle Royale (2000) - Sep 22, 2010 |
| 80 | 25th Hour (2002) - Sep 22, 2010 |
| 80 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Sep 22, 2010 |
| 75 | Angels & Demons (2009) - Sep 22, 2010 |
| 80 | Napoleon Dynamite (2004) - Sep 22, 2010 |
| 45 | Rat Race (2001) - Sep 22, 2010 |
| 70 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Sep 22, 2010 |
| 80 | Monsters, Inc. (2001) - Sep 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |