noggienoo

noggienoo
Movie Buff - 187 Film Ratings
Member Since: 15 Aug 2010
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 8% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 15 Aug 2010
89 93% The Truman Show (1998) - Rated 15 Aug 2010
67 27% Disturbia (2007) - Rated 15 Aug 2010
88 91% Donnie Darko (2001) - Rated 15 Aug 2010
87 90% Philadelphia (1993) - Rated 15 Aug 2010
75 50% The Fifth Element (1997) - Rated 15 Aug 2010
70 37% The Fly (1986) - Rated 15 Aug 2010
68 28% A History of Violence (2005) - Rated 15 Aug 2010
70 37% Mission: Impossible III (2006) - Rated 15 Aug 2010
70 37% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 15 Aug 2010