Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
noi
Movie Buff - 453 Films Ranked
Member Since: Nov 10, 2009
Location: izmir, Turkey
Recent Rankings
88 Murmur of the Heart (1971) - May 28, 2012
80 Orlando (1992) - May 26, 2012
82 Stranger Than Fiction (2006) - May 21, 2012
71 Delirious (2006) - May 21, 2012
60 Kurtulus Son Durak (2012) - May 16, 2012
85 Catfish (2010) - May 13, 2012
80 3 Idiots (2009) - May 12, 2012
82 Project Nim (2011) - May 01, 2012
95 Rear Window (1954) - Apr 21, 2012
85 Saturno contro (2007) - Apr 07, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with noi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?