![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nojsemaj | |
![]() |
Movie Buff - 154 Films Ranked
Member Since: Oct 11, 2009
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | The Day After Tomorrow (2004) - Oct 11, 2009 |
| 79 | Over the Hedge (2006) - Oct 11, 2009 |
| 60 | Titanic (1997) - Oct 11, 2009 |
| 72 | The Wedding Singer (1998) - Oct 11, 2009 |
| 70 | Bangkok Dangerous (2008) - Oct 11, 2009 |
| 75 | 10 Things I Hate About You (1999) - Oct 11, 2009 |
| 75 | Fantastic Four (2005) - Oct 11, 2009 |
| 77 | Along Came Polly (2004) - Oct 11, 2009 |
| 81 | Catch Me If You Can (2002) - Oct 11, 2009 |
| 65 | Superbad (2007) - Oct 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |