![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nokakid19 | |
![]() |
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Sep 3, 2009
Location: USA
|

| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Sep 14, 2009 |
| 80 | No Country for Old Men (2007) - Sep 14, 2009 |
| 75 | Big Fish (2003) - Sep 14, 2009 |
| 50 | Cars (2006) - Sep 14, 2009 |
| 30 | Hitch (2005) - Sep 14, 2009 |
| 40 | The Ringer (2005) - Sep 14, 2009 |
| 40 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Sep 14, 2009 |
| 75 | Super Troopers (2002) - Sep 14, 2009 |
| 20 | A Knight's Tale (2001) - Sep 14, 2009 |
| 70 | Elf (2003) - Sep 14, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |