![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nolafilm | |
![]() |
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2007
Location: New Orleans, LA, USA
|

| 90 | The Fly (1986) - Sep 04, 2007 |
| 90 | Full Metal Jacket (1987) - Sep 04, 2007 |
| 90 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Sep 04, 2007 |
| 80 | Weekend at Bernie's (1989) - Sep 04, 2007 |
| 70 | Ghostbusters II (1989) - Sep 04, 2007 |
| 90 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Sep 04, 2007 |
| 80 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Sep 04, 2007 |
| 100 | Schindler's List (1993) - Sep 04, 2007 |
| 95 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Sep 04, 2007 |
| 85 | Sleepless in Seattle (1993) - Sep 04, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |