![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nollie | |
![]() |
Film Freak - 720 Films Ranked
Member Since: Feb 18, 2010
Location: Reading, UK
|
|
Message Sent!
| |

| 78 | La Femme Nikita (1990) - Dec 04, 2010 |
| 80 | How to Train Your Dragon (2010) - Dec 03, 2010 |
| 78 | The Fall (2008) - Dec 03, 2010 |
| 74 | Ninja Scroll (1993) - Dec 03, 2010 |
| 40 | Gamer (2009) - Dec 03, 2010 |
| 80 | Stardust (2007) - Dec 03, 2010 |
| 62 | Casino Royale (1967) - Oct 18, 2010 |
| 70 | Triangle (2009) - Oct 18, 2010 |
| 40 | Hitman (2007) - Oct 18, 2010 |
| 60 | Transporter 3 (2008) - Oct 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |