![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nomadica | |
![]() |
Movie Buff - 277 Films Ranked
Member Since: Jun 12, 2010
Location: Houston, TX, USA
|

| 70 | 18 Again! (1988) - Jun 14, 2010 |
| 70 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jun 14, 2010 |
| 70 | Seven Samurai (1954) - Jun 14, 2010 |
| 55 | Cruel Intentions (1999) - Jun 14, 2010 |
| 70 | Resident Evil: Apocalypse (2004) - Jun 14, 2010 |
| 50 | Birth (2004) - Jun 14, 2010 |
| 70 | Million Dollar Baby (2004) - Jun 14, 2010 |
| 55 | Speed (1994) - Jun 14, 2010 |
| 65 | Autumn in New York (2000) - Jun 14, 2010 |
| 50 | Psycho (1998) - Jun 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |