nomercy33

nomercy33
Film Freak - 554 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2013
Location: Mersin, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Horror and Sci-Fi freak.

more Recent Ratings

86 86% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 18 Jun 2016
69 4% The Eye (2008) - Rated 18 Jun 2016
84 79% The Killing (1956) - Rated 18 Jun 2016
76 33% The Maze Runner (2014) - Rated 18 Jun 2016
82 72% The Lobster (2015) - Rated 18 Jun 2016
82 72% Logorama (2009) - Rated 18 Jun 2016
76 33% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 18 Jun 2016
77 41% Eurotrip (2004) - Rated 18 Jun 2016
76 33% A Very Harold & Kumar 3D Christmas (2011) - Rated 18 Jun 2016
75 27% Neighbors (2014) - Rated 18 Jun 2016