Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
nonation
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Feb 16, 2010
Location: Turkey
Recent Rankings
80 Vavien (2009) - Feb 16, 2010
95 2001: A Space Odyssey (1968) - Feb 16, 2010
95 V for Vendetta (2006) - Feb 16, 2010
95 Hero (2002) - Feb 16, 2010
92 Sin City (2005) - Feb 16, 2010
80 Eskiya (1996) - Feb 16, 2010
81 Beetlejuice (1988) - Feb 16, 2010
85 Rain Man (1988) - Feb 16, 2010
82 Oldboy (2003) - Feb 16, 2010
86 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Feb 16, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with nonation. Why not go rank more films, then come back and check it out again?