![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nonsequitur | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: May 8, 2011
Location: USA
|

| 90 | Three Colors: White (1994) - May 08, 2011 |
| 95 | Three Colors: Red (1994) - May 08, 2011 |
| 90 | Le Cercle rouge (1970) - May 08, 2011 |
| 100 | Three Colors: Blue (1993) - May 08, 2011 |
| 100 | The Double Life of Veronique (1991) - May 08, 2011 |
| 100 | Stalker (1979) - May 08, 2011 |
| 100 | Solaris (1972) - May 08, 2011 |
| 100 | The Mirror (1975) - May 08, 2011 |
| 90 | Nostalghia (1983) - May 08, 2011 |
| 90 | The Sacrifice (1986) - May 08, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |