![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
no^oNe | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Mar 2, 2009
Location: Turkey
|

| 90 | Forrest Gump (1994) - Aug 16, 2009 |
| 85 | Back to the Future Part III (1990) - Aug 16, 2009 |
| 100 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Aug 16, 2009 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 16, 2009 |
| 75 | Hulk (2003) - Aug 16, 2009 |
| 90 | The Green Mile (1999) - Aug 16, 2009 |
| 90 | Titanic (1997) - Aug 16, 2009 |
| 75 | The Sixth Sense (1999) - Aug 16, 2009 |
| 80 | Pieces of April (2003) - May 26, 2009 |
| 100 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - May 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |