![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nookie | |
![]() |
Movie Buff - 104 Films Ranked
Member Since: Nov 25, 2011
|

| 78 | The Warriors (1979) - May 05, 2012 |
| 86 | Warrior (2011) - May 05, 2012 |
| 78 | Visitor Q (2001) - Apr 27, 2012 |
| 73 | The Blood on Satan's Claw (1971) - Apr 27, 2012 |
| 70 | Alucarda (1978) - Apr 27, 2012 |
| 80 | The Wicker Man (1973) - Apr 27, 2012 |
| 80 | Zombie (1979) - Apr 08, 2012 |
| 72 | The Beyond (1981) - Apr 08, 2012 |
| 65 | Cut and Run (1985) - Apr 08, 2012 |
| 75 | 300 (2007) - Apr 08, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |