![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
normajoel | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Jul 1, 2010
Location: Canada
|

| 18 | Sherlock Holmes (2009) - Jul 01, 2010 |
| 83 | A History of Violence (2005) - Jul 01, 2010 |
| 94 | No Country for Old Men (2007) - Jul 01, 2010 |
| 80 | (500) Days of Summer (2009) - Jul 01, 2010 |
| 43 | The Butterfly Effect (2004) - Jul 01, 2010 |
| 82 | Sideways (2004) - Jul 01, 2010 |
| 78 | The Dark Knight (2008) - Jul 01, 2010 |
| 82 | District 9 (2009) - Jul 01, 2010 |
| 88 | Rushmore (1998) - Jul 01, 2010 |
| 81 | Crash (2005) - Jul 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |