Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
nosferatuman
Movie Buff - 233 Films Ranked
Member Since: Nov 23, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
94 Summer Hours (2008) - Jun 27, 2010
4 The Room (2003) - Jun 27, 2010
94 [Rec] (2007) - Jun 02, 2010
81 Avatar (2009) - Jan 06, 2010
78 Zombieland (2009) - Jan 06, 2010
58 Sherlock Holmes (2009) - Jan 06, 2010
30 Snow Angels (2008) - Dec 01, 2009
93 Pineapple Express (2008) - Dec 01, 2009
90 To Kill a Mockingbird (1962) - Nov 30, 2009
38 Beowulf (2007) - Nov 30, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with nosferatuman. Why not go rank more films, then come back and check it out again?