![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nosre | |
![]() |
Film Freak - 663 Films Ranked
Member Since: Apr 21, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: College Student from New Hampshire.
| |

| 70 | Trainspotting (1996) - Dec 07, 2008 |
| 42 | The Seventh Cross (1944) - Dec 07, 2008 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Dec 07, 2008 |
| 47 | The Omega Man (1971) - Dec 07, 2008 |
| 63 | Zelig (1983) - Nov 09, 2008 |
| 64 | I Am Legend (2007) - Nov 04, 2008 |
| 71 | Burn After Reading (2008) - Nov 04, 2008 |
| 57 | Tropic Thunder (2008) - Nov 01, 2008 |
| 57 | The Last Winter (2006) - Nov 01, 2008 |
| 21 | The Omega Code (1999) - Oct 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |