Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
nosrepmodnar
Movie Buff - 122 Films Ranked
Member Since: Apr 14, 2006
Location: USA
Recent Rankings
33 AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007
63 Antz (1998) - Aug 13, 2007
31 Are We There Yet? (2005) - Aug 13, 2007
100 Army of Darkness (1993) - Aug 13, 2007
100 Beetlejuice (1988) - Aug 13, 2007
21 Boogeyman (2005) - Aug 13, 2007
42 Brother Bear (2003) - Aug 13, 2007
63 Bruce Almighty (2003) - Aug 13, 2007
72 A Bug's Life (1998) - Aug 13, 2007
11 Bulletproof Monk (2003) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with nosrepmodnar. Why not go rank more films, then come back and check it out again?