Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
notcreative
Film Freak - 551 Films Ranked
Member Since: Apr 23, 2011
Location: USA
Recent Rankings
90 Kung Fu Panda 2 (2011) - Jun 11, 2011
90 Spiral (2007) - Jun 11, 2011
92 Man on Fire (2004) - Jun 06, 2011
90 1408 (2007) - Jun 05, 2011
90 Jack Falls (2011) - May 09, 2011
89 Battle: Los Angeles (2011) - May 09, 2011
92 The Island (2005) - May 09, 2011
80 Wild Wild West (1999) - Apr 28, 2011
91 Wedding Crashers (2005) - Apr 28, 2011
90 Wayne's World (1992) - Apr 28, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with notcreative. Why not go rank more films, then come back and check it out again?