notenoug

notenoug
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 89% Kitchen Stories (2003) - Rated 08 Jan 2012
14 8% American Pie 2 (2001) - Rated 28 Dec 2011
96 89% Office Space (1999) - Rated 28 Dec 2011
90 56% The Station Agent (2003) - Rated 28 Dec 2011
96 89% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 28 Dec 2011
91 68% Babe (1995) - Rated 28 Dec 2011
97 97% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 28 Dec 2011
48 18% Avatar (2009) - Rated 28 Dec 2011
95 81% Fargo (1996) - Rated 28 Dec 2011
83 27% Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Rated 28 Dec 2011