Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
nothanks
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2010
Location: UK
Recent Rankings
100 Practical Magic (1998) - Sep 11, 2010
100 Beaches (1988) - Sep 11, 2010
100 Minority Report (2002) - Sep 11, 2010
100 Flightplan (2005) - Sep 11, 2010
100 Panic Room (2002) - Sep 11, 2010
100 The Island (2005) - Sep 11, 2010
100 Little Miss Sunshine (2006) - Sep 11, 2010
89 Sunshine Cleaning (2009) - Sep 11, 2010
95 Juno (2007) - Sep 11, 2010
30 Blow-Up (1966) - Sep 11, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with nothanks. Why not go rank more films, then come back and check it out again?