notmybacon

notmybacon
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2007
Location: Macon, Georgia, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 62% Catch Me If You Can (2002) - Rated 19 Aug 2007
91 75% Reservoir Dogs (1992) - Rated 19 Aug 2007
87 46% Finding Nemo (2003) - Rated 19 Aug 2007
83 31% Quiz Show (1994) - Rated 19 Aug 2007
93 86% Forrest Gump (1994) - Rated 19 Aug 2007
91 75% Dazed and Confused (1993) - Rated 19 Aug 2007
71 8% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 19 Aug 2007
89 62% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 19 Aug 2007
91 75% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 19 Aug 2007
91 75% Antz (1998) - Rated 19 Aug 2007