Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
notsothinman
Cinema Addict - 1294 Films Ranked
Member Since: Aug 6, 2010
Location: USA
Recent Rankings
92 Attack the Block (2011) - Sep 11, 2011
92 Let Me In (2010) - Sep 07, 2011
87 My Winnipeg (2007) - Sep 02, 2011
84 All Dogs Go to Heaven (1989) - Sep 01, 2011
92 The Day of the Jackal (1973) - Sep 01, 2011
35 Coneheads (1993) - Aug 30, 2011
85 Ali (2001) - Aug 30, 2011
55 Blast from the Past (1999) - Aug 30, 2011
90 Snow Angels (2008) - Aug 30, 2011
83 The Blue Lagoon (1980) - Aug 30, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with notsothinman. Why not go rank more films, then come back and check it out again?