![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
noucek | |
![]() |
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: Nov 29, 2006
|

| 13 | Deep Impact (1998) - Nov 29, 2006 |
| 17 | Titanic (1997) - Nov 29, 2006 |
| 13 | Planet of the Apes (2001) - Nov 29, 2006 |
| 19 | Evolution (2001) - Nov 29, 2006 |
| 35 | The Sixth Sense (1999) - Nov 29, 2006 |
| 41 | Some Like It Hot (1959) - Nov 29, 2006 |
| 38 | The Court Jester (1955) - Nov 29, 2006 |
| 39 | Die Hard (1988) - Nov 29, 2006 |
| 6 | The Mask (1994) - Nov 29, 2006 |
| 10 | Mortal Kombat (1995) - Nov 29, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |