![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
novocaine69 | |
![]() |
Movie Buff - 253 Films Ranked
Member Since: Apr 23, 2010
Location: Vaals, Germany, Netherlands
|

| 74 | Teorema (1968) - Jun 21, 2010 |
| 65 | Solaris (2002) - Jun 21, 2010 |
| 90 | Solaris (1972) - Jun 21, 2010 |
| 0 | Sex and the City (2008) - Jun 21, 2010 |
| 45 | Tokyo Story (1953) - Jun 06, 2010 |
| 92 | Sansho the Bailiff (1954) - Jun 06, 2010 |
| 90 | The Unknown (1927) - Jun 06, 2010 |
| 77 | Torment (1944) - May 24, 2010 |
| 55 | Wild Strawberries (1957) - May 24, 2010 |
| 90 | The Seventh Seal (1957) - May 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |