noxialisrex

noxialisrex
Movie Buff - 492 Film Ratings
Member Since: 13 Jun 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 55% House of Flying Daggers (2004) - Rated 27 Feb 2015
60 55% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 27 Feb 2015
70 74% Evil Dead II (1987) - Rated 25 Feb 2015
80 87% Eraserhead (1977) - Rated 25 Feb 2015
90 95% Oldboy (2003) - Rated 25 Feb 2015
70 74% The Boy with the Cuckoo-Clock Heart (2013) - Rated 25 Feb 2015
40 18% Hick (2012) - Rated 24 Feb 2015
40 18% Knights of Badassdom (2014) - Rated 22 Feb 2015
80 87% How to Train Your Dragon 2 (2014) - Rated 22 Feb 2015
90 95% Gone Girl (2014) - Rated 22 Feb 2015