![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
noyt | |
![]() |
Flick Fan - 92 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | The Big Lebowski (1998) - Apr 08, 2008 |
| 95 | Man Bites Dog (1992) - Apr 08, 2008 |
| 75 | La Haine (1995) - Apr 08, 2008 |
| 80 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Apr 08, 2008 |
| 75 | Schindler's List (1993) - Apr 08, 2008 |
| 35 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Apr 08, 2008 |
| 85 | Full Metal Jacket (1987) - Apr 08, 2008 |
| 75 | Seven Years in Tibet (1997) - Apr 08, 2008 |
| 70 | Enemy at the Gates (2001) - Apr 08, 2008 |
| 67 | Jean de Florette (1986) - Apr 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |