![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nrefzen | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 70 | A League of Their Own (1992) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Shaun of the Dead (2004) - Aug 18, 2009 |
| 70 | The Mummy Returns (2001) - Aug 18, 2009 |
| 87 | The Matrix (1999) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Happy Gilmore (1996) - Aug 18, 2009 |
| 78 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Aug 18, 2009 |
| 12 | Moulin Rouge! (2001) - Aug 18, 2009 |
| 54 | Teen Wolf (1985) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Alien (1979) - Aug 18, 2009 |
| 67 | European Vacation (1985) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |