Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
nses
Movie Buff - 136 Films Ranked
Member Since: Jan 13, 2011
Recent Rankings
90 Desperado (1995) - Feb 20, 2011
60 The Fifth Element (1997) - Feb 20, 2011
95 The Matrix (1999) - Feb 20, 2011
80 Ice Age (2002) - Jan 27, 2011
80 Gladiator (2000) - Jan 27, 2011
90 Troy (2004) - Jan 27, 2011
80 The Matrix Revolutions (2003) - Jan 27, 2011
70 Van Helsing (2004) - Jan 27, 2011
85 Closer (2004) - Jan 27, 2011
75 The Bourne Ultimatum (2007) - Jan 27, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with nses. Why not go rank more films, then come back and check it out again?