![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nsmccorm | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Jan 30, 2012
Location: USA
|

| 95 | Contagion (2011) - Jan 30, 2012 |
| 90 | Meet the Parents (2000) - Jan 30, 2012 |
| 87 | Black Hawk Down (2001) - Jan 30, 2012 |
| 78 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Jan 30, 2012 |
| 97 | Gattaca (1997) - Jan 30, 2012 |
| 72 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Jan 30, 2012 |
| 89 | Home Alone (1990) - Jan 30, 2012 |
| 40 | The Parent Trap (1998) - Jan 30, 2012 |
| 100 | The Shining (1980) - Jan 30, 2012 |
| 99 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jan 30, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |