![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nswisher | |
![]() |
Movie Buff - 124 Films Ranked
Member Since: Nov 24, 2009
Location: USA
|

| 95 | Inglourious Basterds (2009) - Nov 24, 2009 |
| 80 | Brazil (1985) - Nov 24, 2009 |
| 100 | A Clockwork Orange (1971) - Nov 24, 2009 |
| 90 | The Departed (2006) - Nov 24, 2009 |
| 90 | Nosferatu (1922) - Nov 24, 2009 |
| 85 | X-Men (2000) - Nov 24, 2009 |
| 30 | Equilibrium (2002) - Nov 24, 2009 |
| 95 | 12 Monkeys (1995) - Nov 24, 2009 |
| 45 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Nov 24, 2009 |
| 75 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Nov 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |