![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nu3nn | |
![]() |
Film Freak - 839 Films Ranked
Member Since: Feb 4, 2010
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 30 | Clash of the Titans (2010) - May 15, 2010 |
| 90 | The Sea Inside (2004) - May 13, 2010 |
| 80 | Adam's Apples (2005) - May 13, 2010 |
| 69 | Soul Kitchen (2009) - May 13, 2010 |
| 88 | Waltz with Bashir (2008) - May 13, 2010 |
| 92 | Watchmen (2009) - May 09, 2010 |
| 85 | Shutter Island (2010) - May 04, 2010 |
| 70 | Confidence (2003) - Apr 19, 2010 |
| 70 | Antichrist (2009) - Apr 02, 2010 |
| 55 | Alice in Wonderland (2010) - Mar 28, 2010 |
| Actors | Edward Norton |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |