![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nuhrat | |
![]() |
Cinema Addict - 1048 Films Ranked
Member Since: Jul 12, 2009
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Cowboys & Aliens (2011) - Jan 24, 2012 |
| 94 | Inception (2010) - Dec 27, 2010 |
| 60 | A Nightmare on Elm Street (2010) - Dec 27, 2010 |
| 87 | District 9 (2009) - Dec 27, 2010 |
| 82 | Taken (2009) - Aug 24, 2009 |
| 75 | Journey to the Center of the Earth (2008) - Aug 23, 2009 |
| 75 | What Happens in Vegas... (2008) - Aug 23, 2009 |
| 75 | You Don't Mess with the Zohan (2008) - Aug 04, 2009 |
| 85 | The Kingdom (2007) - Aug 02, 2009 |
| 75 | Nell (1994) - Aug 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |