![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nukebubba | |
![]() |
Flick Fan - 82 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: Aiken, SC, USA
|

| 75 | The Ladykillers (2004) - Mar 07, 2008 |
| 75 | Starship Troopers (1997) - Mar 07, 2008 |
| 100 | The Maltese Falcon (1941) - Mar 07, 2008 |
| 90 | Lethal Weapon (1987) - Mar 07, 2008 |
| 10 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Mar 07, 2008 |
| 80 | Meet the Parents (2000) - Mar 07, 2008 |
| 45 | Pulp Fiction (1994) - Mar 07, 2008 |
| 40 | Garden State (2004) - Aug 26, 2007 |
| 65 | Twins (1988) - Aug 26, 2007 |
| 70 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Aug 26, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |