Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
nukie404
Movie Buff - 305 Films Ranked
Member Since: Nov 14, 2010
Location: South Korea
Recent Rankings
80 Cloverfield (2008) - Nov 25, 2010
75 8 Mile (2002) - Nov 25, 2010
90 Mulan (1998) - Nov 25, 2010
75 Superbad (2007) - Nov 25, 2010
80 Watchmen (2009) - Nov 25, 2010
80 Cinderella (1950) - Nov 25, 2010
60 Jurassic Park III (2001) - Nov 25, 2010
86 Philadelphia (1993) - Nov 25, 2010
60 Anger Management (2003) - Nov 25, 2010
65 Demolition Man (1993) - Nov 25, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with nukie404. Why not go rank more films, then come back and check it out again?