nukleer

nukleer
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 01 May 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 96% Castaway on the Moon (2009) - Rated 04 May 2021
75 27% The Invention of Lying (2009) - Rated 03 May 2021
80 59% The Hunt (2012) - Rated 03 May 2021
80 59% The Crow (1994) - Rated 03 May 2021
50 0% Wanted (2008) - Rated 03 May 2021
85 86% American Psycho (2000) - Rated 03 May 2021
70 11% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 03 May 2021
65 6% Ted (2012) - Rated 03 May 2021
60 3% Salt (2010) - Rated 03 May 2021
85 86% Snatch (2000) - Rated 03 May 2021