![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nuli | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Jan 14, 2011
Location: Israel
|

| 94 | Shutter Island (2010) - Jan 14, 2011 |
| 95 | The Count of Monte Cristo (2002) - Jan 14, 2011 |
| 100 | The Great Dictator (1940) - Jan 14, 2011 |
| 100 | The Fifth Element (1997) - Jan 14, 2011 |
| 100 | Forrest Gump (1994) - Jan 14, 2011 |
| 100 | The Shawshank Redemption (1994) - Jan 14, 2011 |
| 100 | I Am Sam (2001) - Jan 14, 2011 |
| 90 | Aladdin and the King of Thieves (1995) - Jan 14, 2011 |
| 2 | Babel (2006) - Jan 14, 2011 |
| 35 | Liar Liar (1997) - Jan 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |