nullx

nullx
Movie Buff - 456 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2010
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 60% Okuribito (2008) - Rated 19 Jan 2011
85 60% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 20 Aug 2010
85 60% Let the Right One In (2008) - Rated 20 Aug 2010
90 82% The Kid (1921) - Rated 20 Aug 2010
80 36% The Chronicles of Riddick: Dark Fury (2004) - Rated 20 Aug 2010
50 1% The Hangover (2009) - Rated 20 Aug 2010
75 18% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 20 Aug 2010
90 82% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 20 Aug 2010
80 36% The Blind Swordsman: Zatoichi (2003) - Rated 20 Aug 2010
70 8% Bloodsport (1988) - Rated 20 Aug 2010