Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
nurigokalp
Movie Buff - 322 Films Ranked
Member Since: Sep 17, 2010
Location: Turkey
Recent Rankings
72 Gemide (1999) - Sep 17, 2010
85 Tosun Pasa (1976) - Sep 17, 2010
88 WALL·E (2008) - Sep 17, 2010
65 Die Hard (1988) - Sep 17, 2010
80 A Prophet (2009) - Sep 17, 2010
75 The Mexican (2001) - Sep 17, 2010
75 Underworld (2003) - Sep 17, 2010
70 Quantum of Solace (2008) - Sep 17, 2010
65 American Psycho (2000) - Sep 17, 2010
60 Death Race (2008) - Sep 17, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with nurigokalp. Why not go rank more films, then come back and check it out again?