![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nuttyCreaToR | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Sep 8, 2010
Location: Netherlands
|

| 75 | Paprika (2006) - Sep 08, 2010 |
| 90 | Children of Men (2006) - Sep 08, 2010 |
| 85 | Cloverfield (2008) - Sep 08, 2010 |
| 75 | Delicatessen (1991) - Sep 08, 2010 |
| 85 | Alien (1979) - Sep 08, 2010 |
| 70 | Waterworld (1995) - Sep 08, 2010 |
| 80 | Resident Evil: Extinction (2007) - Sep 08, 2010 |
| 85 | Sleep Dealer (2008) - Sep 08, 2010 |
| 75 | The Matrix Revolutions (2003) - Sep 08, 2010 |
| 90 | The Prestige (2006) - Sep 08, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |