![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nuvoid | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Mar 26, 2006
Location: USA
|

| 100 | Igby Goes Down (2002) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 13, 2007 |
| 20 | The Village (2004) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Scream 2 (1997) - Aug 13, 2007 |
| 75 | CSA: The Confederate States of America (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | TransAmerica (2005) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Spanglish (2004) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Garden State (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Ray (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |