![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nwarren51 | |
![]() |
Flick Fan - 92 Films Ranked
Member Since: Oct 27, 2010
Location: USA
|

| 88 | Big Fish (2003) - May 26, 2012 |
| 55 | Juno (2007) - Apr 14, 2012 |
| 70 | 9 (2005) - Apr 14, 2012 |
| 1 | La Cage aux folles (1978) - Apr 14, 2012 |
| 50 | Easy Rider (1969) - Apr 14, 2012 |
| 30 | The Rocky Horror Picture Show (1975) - Apr 14, 2012 |
| 83 | It's a Wonderful Life (1946) - Apr 14, 2012 |
| 5 | My Dinner with Andre (1981) - Apr 14, 2012 |
| 90 | Michael Moore Hates America (2004) - Apr 14, 2012 |
| 20 | Billy Jack (1971) - Apr 14, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |