![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nwbrn | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Sep 17, 2010
Location: Ýzmir, Izmir, Turkey
|

| 90 | The Truman Show (1998) - Sep 18, 2010 |
| 98 | The Shawshank Redemption (1994) - Sep 18, 2010 |
| 90 | The Last Samurai (2003) - Sep 18, 2010 |
| 90 | The Green Mile (1999) - Sep 18, 2010 |
| 90 | The Godfather: Part III (1990) - Sep 18, 2010 |
| 98 | The Godfather: Part II (1974) - Sep 18, 2010 |
| 95 | The Godfather (1972) - Sep 18, 2010 |
| 60 | The Expendables (2010) - Sep 18, 2010 |
| 95 | The Dark Knight (2008) - Sep 18, 2010 |
| 75 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Sep 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |