![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nwqt | |
![]() |
Movie Buff - 129 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: Czech Republic
|

| 86 | The Best Man (2005) - Oct 13, 2008 |
| 79 | Four Weddings and a Funeral (1994) - Oct 04, 2008 |
| 89 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Oct 04, 2008 |
| 85 | Corpse Bride (2005) - Oct 04, 2008 |
| 84 | 12 Monkeys (1995) - Oct 04, 2008 |
| 83 | Man on the Moon (1999) - Oct 04, 2008 |
| 79 | Hannibal (2001) - Oct 04, 2008 |
| 78 | The Orphanage (2007) - Oct 04, 2008 |
| 74 | Sex and the City (2008) - Oct 04, 2008 |
| 88 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Sep 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |