![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nydude271 | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Jun 13, 2011
Location: San Diego, California, USA
|
|
Bio: College kid that goes to the theater about 50 times a year. Love movies. Love sports (all of the NY teams because thats where i\'m from) and can\'t get enough beer. =]
| |

| 75 | The Fighter (2010) - Jun 13, 2011 |
| 60 | Diary of a Wimpy Kid (2010) - Jun 13, 2011 |
| 55 | Lottery Ticket (2010) - Jun 13, 2011 |
| 65 | Secretariat (2010) - Jun 13, 2011 |
| 60 | Takers (2010) - Jun 13, 2011 |
| 80 | Waiting for 'Superman' (2010) - Jun 13, 2011 |
| 65 | The Bounty Hunter (2010) - Jun 13, 2011 |
| 65 | Jackass 3-D (2010) - Jun 13, 2011 |
| 60 | Faster (2010) - Jun 13, 2011 |
| 60 | Knight and Day (2010) - Jun 13, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |