![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nylira | |
![]() |
Film Freak - 789 Films Ranked
Member Since: Feb 8, 2011
|

| 69 | The Avengers (2012) - May 03, 2012 |
| 83 | Redline (2009) - May 01, 2012 |
| 73 | Dead Leaves (2004) - Apr 27, 2012 |
| 58 | Kamome Diner (2006) - Apr 26, 2012 |
| 56 | Underworld: Awakening (2012) - Apr 19, 2012 |
| 65 | The Descendants (2011) - Apr 19, 2012 |
| 75 | The Old Lady and the Pigeons (1998) - Apr 12, 2012 |
| 68 | Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) - Apr 07, 2012 |
| 63 | The Hunger Games (2012) - Mar 23, 2012 |
| 40 | Martha Marcy May Marlene (2011) - Mar 21, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |