![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nyr14 | |
![]() |
Movie Buff - 311 Films Ranked
Member Since: Jun 21, 2008
Location: Austin, TX, USA
|

| 91 | Citizen Kane (1941) - Jun 22, 2008 |
| 85 | The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Jun 22, 2008 |
| 40 | Jumper (2008) - Jun 22, 2008 |
| 0 | The Animal (2001) - Jun 22, 2008 |
| 65 | The Sandlot (1993) - Jun 22, 2008 |
| 50 | Notting Hill (1999) - Jun 22, 2008 |
| 82 | 3:10 to Yuma (2007) - Jun 22, 2008 |
| 80 | Meet the Parents (2000) - Jun 22, 2008 |
| 50 | Saving Silverman (2001) - Jun 22, 2008 |
| 68 | Pi (1998) - Jun 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |