Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
oacset
Flick Fan - 67 Films Ranked
Member Since: Sep 13, 2007
Location: pittsburgh, ca, USA
Message Sent!
500 characters left
Bio: listent to punk, watch horror, in love with you mom
Recent Rankings
85 The French Connection (1971) - Sep 14, 2007
95 Death to Smoochy (2002) - Sep 14, 2007
99 American History X (1998) - Sep 14, 2007
98 Rounders (1998) - Sep 14, 2007
85 Down in the Valley (2006) - Sep 14, 2007
100 Primal Fear (1996) - Sep 14, 2007
100 Fight Club (1999) - Sep 14, 2007
98 The Illusionist (2006) - Sep 14, 2007
95 Ghostbusters (1984) - Sep 14, 2007
100 The Shining (1980) - Sep 14, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with oacset. Why not go rank more films, then come back and check it out again?